Přesun na obsah

Poděkování

12. 1. 2007

Vážení přátelé,

děkuji vám za vaše návštěvy mých webových stránek. K dnešnímu dni navštívilo tyto stránky již přes 10 000 návštěvníků. Děkuji za mnohá slova povzbuzení i projevy radosti a uznání, že se vám stránky líbí. Pochopitelně mi to dělá radost.

V posledních dnech jsem obdržel mnoho vašich e-mailů a žádostí. Omluvte, že nemohu všem osobně odpovědět. Časově by to bylo nezvladatelné.

Děkuji za vaše komentáře k tomu, co na stránkách zveřejňuji. Těší mě slova souhlasu i vaše připomínky.

Omluvte, že nemohu poděkovat osobně všem, kteří sice nekladou otázky a neočekávají odpověď, ale vyjadřují pěkné myšlenky.

K obsahu některých vašich dotazů a žádostí chci sdělit, že nemohu nahradit charitu, která se stará například o střechu nad hlavou pro bezdomovce a pomáhá při řadě dalších životních obtíží. Doporučuji těm z vás, kteří takovou pomoc potřebujete, abyste se obraceli přímo na ni – viz. www.charita-adopce.cz. Stejně tak nemohu zastávat roli ombudsmana či intervenovat u soudů.

Rád bych také připomněl, že Pastorační středisko našeho arcibiskupství provozuje Linku důvěry na Internetu, na kterou se můžete obracet s různými dotazy a problémy. Najdete ji na adrese http://help.vira.cz.

Z vašich zpráv a postřehů cítím, že mi rozumíte. Děkuji vám.

Těším se na další setkání  s vámi, i když někdy jen virtuální…

                                      Váš kardinál Miloslav Vlk

 

12. ledna 2007


Aby všichni byli jedno

Vyhledávání

Výběr jazyka